HOME > O FIRMIE

O FIRMIE

21 LAT NA RYNKU!


pokój

PUR Sp. z o.o. wywodzi się z rodzinnej firmy, której tradycja sięga 1998 roku. Wieloletnia obecność na rynku daje swój wyraz w trwałych i efektywnych relacjach z Klientami. Od początku istnienia firmy zajmujemy się szyciem poduszek i pokrowców do mebli tapicerowanych oraz produkcją wypełnień. Wraz z rozwojem firmy poszerzyliśmy działalność o produkcję włókniny puszystej (ovaty) i stelaży meblowych. Obecnie pracujemy w 5 zakładach o łącznej powierzchni ponad 18 000 m² w 3 miastach w Polsce: Nidzicy, Kętrzynie i Pieckach

Pozycja na rynku

Obsługujemy ponad 200 klientów krajowych i zagranicznych, co pozycjonuje firmę wśród liderów rynku. Współpracujemy z firmami z różnych branż: producentami mebli tapicerowanych, hotelami, producentami zabawek, tekstyliów hotelowych, a nawet weterynaryjnej.

Wartości

Wierność podstawowym wartościom i postępowanie zgodnie z nimi napędzają potencjał firmy od początku jej istnienia. Do naszych kluczowych zadań należy staranna i obopólnie satysfakcjonująca obsługa klientów na najwyższym poziomie, przy zastosowaniu najkorzystniejszych rozwiązań dla naszych kontrahentów.

Strategia rozwoju

Długofalowy rozwój firmy opieramy na nieustających inwestycjach w innowacyjne parki maszynowe oraz dywersyfikację oferowanych produktów i usług w celu zapewnienia kompleksowej obsługi naszych klientów.

Co nas wyróżnia?

Po wielu latach działań i obserwacji rynku możemy z całą pewnością powiedzieć, że nasza firma wyróżnia się kompleksową ofertą, pełną zaangażowania dbałością o najwyższą jakość usług oraz szczególną troską o relacje, zarówno z partnerami, jak i w zespole.