HOME > WPIS > Meble w hotelu

Meble w hotelu

Meble w hotelu

Hotel dla wielu ludzi jest drugim domem, dla innych - domem tymczasowym, gdy udają się na wakacje i w podróże służbowe. Jest to miejsce, które musi być dla Klienta maksymalnie funkcjonalne, ale również nie pozbawione duszy. Tylko dzięki spełnieniu tych warunków osoby będą chciały do hotelu wracać i ponownie wybiorą ofertę tego samego miejsca. Istotne zatem jest nie tylko jego wyposażenie, ale i urządzenie. A w tym przypadku niemałą rolę odegrać mogą dobre meble.

Hol i hotelowe lobby

To najważniejsze, bowiem centralne miejsce w naszym hotelu. To właśnie tu skierowane będą wszystkie spojrzenia nowych gości, którzy będą właśnie na tej podstawie oceniali nasze wnętrze, gust i styl naszego hotelu. Właśnie w lobby powinniśmy najbardziej stanowczo odznaczyć styl, na którym nam zależy. W przypadku wnętrz nowoczesnych postawmy na metal i szkło, a jeżeli chcemy wykreować hotel w starym stylu nie bójmy się zdobionego drewna, które na pewno nada nutkę nostalgii każdemu wnętrzu. Również hotelowa restauracja powinna przynajmniej nawiązywać stylowo do pozostałej części.

Spójny wystrój

Hotel musi posiadać określony styl i temu stylowi poddają się finalnie meble. Mowa tu o wszystkich meblach, które znajdą się w budynku. Najważniejsze będzie oczywiście wyposażenie w spójny sposób pokoi. Pokój w swoim obrębie nie powinien mieszać stylów, a styl pokoju dla gości nie powinien znacząco lub w ogóle odbiegać od tego, w jaki sposób kreujemy nasz hotel. Dzisiejsze hotele często kreowane są na styl minimalistyczny, który zyskuje coraz więcej wyznawców. Jest to również styl nie wymagający od nas dużej ilości mebli. Stawiamy raczej w jego przypadku na jakość, a nie ilość oraz na ciekawe rozwiązania technologiczne.

PUR Nidzica to producent, który z przyjemnością podejmuje się ciekawych wyzwań i realizuje również te dla hoteli, którym zależy na unikatowym i wyjątkowym stylu. Eksperci będą w stanie doradzić odnośnie wyboru materiałów i rozwiązań technologicznych, które sprawią, że zamówione meble i poszycia do nich będą na najwyższym poziomie wykonania również technicznego, co w przypadku chociażby hotelowych łóżek ma niebagatelne znaczenie.