HOME > WPIS > Kulka silikonowa

Kulka silikonowa

Kulka silikonowa

Kulka silikonowa jest popularnym materiałem służącym do wypełnienia poduszek, siedzisk w formie poduch o rozmiarach XXL, zabawek, pluszowych maskotek, lekkich kołderek dziecięcych i elementów mebli tapicerowanych. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie szukamy lekkiego materiału o właściwościach antyalergicznych, niewchłaniającego kurzu, wilgoci i odpornego na działanie czynników zewnętrznych. Te wszystkie cechy posiada kulka silikonowa produkowana w Naszych zakładach. Doskonale zastępuje klasyczne pierze, utrzymuje ciepło, jest miękka lecz odporna na ugniatanie. Długo zachowuje swoje naturalne właściwości. Poduchy wypełnione kulką są niezwykle trwałe i nie tracą sprężystości.

Nasza kulka silikonowa

Nasza kulka silikonowa jest wykonywana z ultra cienkich włókien silikonowych uformowanych w miękkie i sprężyste kłębki. Wkład w tej formie zapewnia optymalną cyrkulację powietrza, co daje niezwykły komfort korzystania z poduszek, kołder i innych produktów wypełnionych kulką silikonową.

Naszym klientom możemy zaoferować jeszcze więcej: doskonałą obsługę, pewność, że produkt, który trafia w Państwa ręce jest starannie przygotowany i posiada najwyższą jakość.