HOME > WPIS > Wsady do poduszek

Wsady do poduszek

Wsady do poduszek

Rodzaje wypełnień

Projektujemy i tworzymy poduszki w ilościach hurtowych, a praca nad wieloma seriami produktów nauczyła nas dbałości o szczegóły i doskonałej znajomości materiałów, które stosowane są do ich wykonania. Dysponujemy wypełnieniami takimi jak: pianka cięta / frytka, kulki silikonowe, pianki szarpane, czesanki i pierze naturalne, a także jesteśmy w stanie stworzyć rozmaite kombinacje złożone z tych właśnie składników.

Jakie wypełnienie wybrać?

Wszystkie typy wypełnień mają swoje specyficzne właściwości i dedykowane są do różnych rozwiązań. Pianka cięta to duża sprężystość, więc sprawdzi się w przypadku oparć mebli tapicerowanych lub na siedziska. Kulka silikonowa to materiał bardzo odporny na obciążenia i odkształcenia. To doskonały wybór w przypadku poduszek codziennego użytku. Pianka szarpana sprawdzi się w pluszakach i poduszkach dekoracyjnych. Czesanka gwarantuje niezwykły komfort w czasie snu i to właśnie poduszki do spania są zwykle wypełniane tym materiałem. Najtrwalszym i najbardziej naturalnym wypełnieniem jest pierze. najczęściej w formie puchu gęsiego (do usunięcia). To materiał, który przetrwa długie lata.

Nasi specjaliści są otwarci na wszelkie pytania. Jeżeli masz wątpliwości jaki rodzaj wsadu do poduszki będzie odpowiedni do konkretnych zastosowań, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy i pomożemy w tym wyborze.