HOME > WPIS > Dlaczego Kontrahenci nas wybierają?

Dlaczego Kontrahenci nas wybierają?

Producent poduszek, Produkcja poduszek

Ponad 20 letnie doświadczenie na rynku, zdobyta na przestrzeni czasu wiedza, kompleksowe podejście do potrzeb klientów, szeroki zasięg działania oraz doradztwo czynią PUR Nidzica firmą, której zaufały już dziesiątki Kontrahentów. Szycie poduszek, pokrowców do mebli, a także produkcja wypełnień, włókniny puszystej oraz stelaży meblowych to nasza pasja, którą stale rozwijamy. Naszym atutem jest nie tylko jakość, ale przede wszystkim pełne zaangażowanie w realizację zamówień naszych Klientów.

Solidne korzenie i najwyższe wartości

PUR Nidzica powstała jako rodzinna firma, swoją działalność rozpoczęła w 1998 roku, a obecnie zakres jej funkcjonowania to aż 6 zakładów produkcyjnych w czterech miastach Polski. Zaufanie jakim obdarzyli nas Klienci oraz ich pełna satysfakcja sprawiają, że staliśmy się jednym z liderów w naszej branży na rynku. Nasi Kontrahenci cenią w nas elastyczność, staranność, najwyższy poziom usług, a przy tym indywidualne podejście do zróżnicowanych potrzeb różnych działalności. Wśród Klientów firmy znajdują się bowiem producenci mebli tapicerowanych, jak również hotele, producenci zabawek, a nawet firmy z branży weterynaryjnej. Poprzez dbałość o nieustanny rozwój oraz możliwie najbardziej satysfakcjonujące rozwiązania dla naszych Klientów zbudowaliśmy wiele trwałych i owocnych relacji. 

Sprawdzona firma, której można zaufać

W PUR Nidzica stawiamy na nieustanny rozwój, a co za tym idzie regularnie wprowadzamy nowe rozwiązania, inwestujemy w innowacje i stale wzbogacamy nasz park maszyn. Spory wachlarz usług, które oferujemy pozwala naszym Klientom zyskać kompleksowe wsparcie na wielu płaszczyznach. Zróżnicowane produkty produkowane w naszych zakładach produkcyjnych to możliwość znalezienia wszystkiego co niezbędne w jednym miejscu. Bogata oferta to jednak nie wszystko ? dzięki pełnemu zaangażowaniu, dbałości o najwyższą jakość usług, a także pielęgnowanie dobrych relacji z klientami, gramy z nimi do jednej bramki jaką jest pełen sukces w realizacji zamówień i obopólna satysfakcja.