HOME > WPIS > Poduszki ogrodowe - w czym je trzymać?

Poduszki ogrodowe - w czym je trzymać?

poduszki i wkłady

Poduszki ogrodowe świetnie prezentują się nie tylko w miejscu spotkań przy naszej altance, ale dobrze wypadają również na balkonach lub tarasach. Sporym wyzwaniem jest jednak na tyle rozważne przechowanie naszych poduszek, by nie straciły swoich właściwości i pozostały w doskonałym stanie nawet przy zmiennych warunkach atmosferycznych.

Skrzynie drewniane do ogrodu i na działkę

Oczywiście największe zastosowanie skrzynie drewniane na poduszki znajdą chociażby na odkrytych działkach, gdzie nie ma możliwości innego przechowania, a my chcemy mieć nasze poduszki zawsze pod ręką. W eleganckiej skrzyni możemy schować mnóstwo rzeczy z naszego kompletu wypoczynkowego. Są one zwykle zamykane na klucz, zdobione, prezentujące się znakomicie i mają jeszcze kilka funkcji. Można na nich chociażby siedzieć czy też ustawić kwiaty, gdy akurat nie korzystamy z ich zawartości. Solidnej jakości skrzynia posłuży nam zatem również jako kwietnik, ale też schować będziemy mogli do niej ogrodowe narzędzia.

skrzynia ogrodowa

Poduszki ogrodowe na huśtawce

Zakryta huśtawka do bujania to również świetne miejsce na przechowanie poduszek i ich uchronienie przed deszczem. W okresie letnim spokojnie możemy wybrać to rozwiązanie, choć oczywiście będzie nieco mniej skuteczne w chronieniu przed wilgocią i czynnikami zewnętrznymi, aniżeli skrzynia na poduszki.

Wybieraj profesjonalizm

Pur Nidzica to nie tylko produkcja poduszek, ale również własna stolarnia, w której wykonujemy skrzynie ogrodowe i skrzynie na kwiaty. Produkty projektujemy z pasją i zaangażowaniem tak by nie tylko cieszyły oko, ale były przede wszystkim maksymalnie praktyczne. Wykorzystujemy najlepsze gatunkowo drewno, a każdy etap produkcji przebiega w bardzo dbały i szczegółowy sposób.