HOME > WPIS > Moda i trendy - różne kolory i wzory na meblach

Moda i trendy - różne kolory i wzory na meblach

Moda i trendy - różne kolory i wzory na meblach

Aby dobrze czuć się w danym pomieszczeniu potrzeba nieco zmysłu aranżacyjnego i zapału do pracy. Zwykle skupiamy się na tym, by wybrane meble były przede wszystkim funkcjonalne i praktyczne. Nieco rzadziej wgłębiamy się mocno w zagadnienia związane ze stylem pomieszczenia i zamierzonym efektem stylistycznym. Zgrane kolory ścian z kolorem i wzorem mebli mogą sprawić, że salon stanie się na przykład optycznie większy, sypialnia znacznie przytulniejsza, a pokój dziecięcy jeszcze bardziej skłaniać będzie do zabawy i relaksu.

Klasyczna biel i czerń - styl nowoczesny

Białe ściany w połączeniu z czarnymi lub ciemnymi meblami to połączenie doskonale sprawdzające się we wnętrzach stylizowanych na nowoczesne. Warto tu również zadbać o małą ilość dodatków i postawić na minimalizm. Tego rodzaju wnętrze z pewnością nada charakteru naszemu mieszkaniu, a my w nim się zrelaksujemy jak nigdzie indziej. Styl nowoczesny to zwykle również nieco łatwiejsze porządki dzięki minimalizmowi. W przypadku mebli w takim stylu stawiamy raczej na delikatne faktury lub ich brak oraz skąpe wzornictwo.

Ożywiamy przestrzeń - zagraj niebieskim

Niebieski kolor obić meblowych w połączeniu z odważnymi wzorami zwykle pozwoli nam ożywić praktycznie każde pomieszczenie. Ten zestaw barw i wzorów preferowany jest zwykle w przypadku pomieszczeń małych, które chcemy aranżować na bardziej ?przytulne?. To świetny pomysł na sypialnię czy mały domowy zakątek do poczytania ksiązki. Wyrazisty niebieski i wzory zwykle również będą pasowały do wielu stylów i aranżacji.

Drewno - pasuje niemal wszędzie

Drewniane meble są ponadczasowe. Nie tylko ze względu na ich wytrzymałość, ale również styl, który nadają pomieszczeniom. Meble z drewna znajdą zastosowanie w praktycznie każdym stylu i są dla projektantów szczególnie wdzięcznym materiałem. Wszystko dlatego, że bardzo łatwo do drewnianej faktury dobrać pozostałe dodatki czy odpowiedni kolor ścian.

W PUR Nidzica dysponujemy olbrzymim wyborem tkanin z wielu materiałów, o zróżnicowanej kolorystyce i fakturze. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie dowolne zlecenie na meble, dostosowując je zgodnie z projektami do wymagań indywidualnych od klienta. Lata doświadczenia w branży sprawiają również, że jesteśmy w stanie doradzić odnośnie wyboru kolorystyki czy akcentów na meblach.